Zestaw zawiera:
4 Kamery Full HD IR 30 z regulowanym obiektywem i ostrością
1 x Rejestrator obsługujący 4 kamery full HD

Opis produktu :

Kamera FullHD tubowa wysokiej rozdzielczości HDCVI model DH- marki Dahua umożliwiający nagrywanie obrazu w jakości FullHD 1080p. Kamera kolorowa Dzień/Noc posiadająca obiektyw ozmiennej ogniskowej 2,7-12mm pozwala regulować kąt widzenia. Urządzenie skonstruowane w ten sposób, że w dzień pracuje w trybie kolorowym, natomiast w nocy przełącza się w tryb czarno-biały oraz załącza się wbudowany promiennik podczerwieni o zasięgu do 30m. Za przełączania pomiędzy trybami odpowiada wbudowany w kamerze fotorezystor.

Wysokiej klasy przetwornik obrazu nowej generacji CMOS Sony IMX zapewnia czysty obraz i wysoką rozdzielczość FullHD. Kamera charakteryzuje się również wysoką czułością przy włączonej podczerwieni. Wodoszczelna zewnętrzna obudowa o klasie szczelności IP66 wykonana z solidnych materiałów zapewnia kamerze sprawną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych.

Kamera ta może być stosowana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, może być ona montowana zarówno do powierzchni poziomych (np. sufit, podbitka itp.) jak i pionowych (np. ściana, elewacja itp.). Oferowane urządzenie można wykorzystać do monitoringu sklepów, biur, hurtowni, magazynów, parkingów, domów itp. Kamera zasilana jest napięciem 12 VDC (zasilacza nie ma w komplecie).
System HDCVI to zaawansowane rozwiązanie, które wprowadza monitoring w nowe standardy. Nie muszą już Państwo wymieniać całej instalacji, by móc uzyskać obraz w znacznie lepszej rozdzielczości. Wystarczy zaopatrzyć się w elementy składające się na monitoring HDCVI, by uzyskać zaskakujące rezultaty.

Główne cechy:

Kamera tubowa HDCVI 1080p
Przetwornik 1/2.7” 2 Megapixel CMOS
Efektywna ilość pikseli 1920(H)x1080(V)
Obsługiwane rozdzielczości 1080p25kl/sek
Standard transmisji HDCVI
Mechaniczny filtr dzień / noc ICR
Funkcje AWB, AGC, BLC, 2DNR
Promiennik podczerwieni do 30m
Obiektyw regulowany 2,7-12mm F1.6
Obudowa zewnętrzna IP67
Zasilanie DC12V
Mega Promocja – Mega wyprzedaż
Produkt fabrycznie nowy
Gwarancja 2 lata